Tetra Akvárium AquaArt LED 30 l pro krevety

Startovací akvarijní sada

2.739,00 Kč

(včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu)

Barva: bílá (1 sada)

Doručení do čtvrtek, 14. prosince, pokud objednáte dnes do 08:15.

Ještě 1 ks skladem

Včasné doručení před Vánocemi: Objednejte nejpozději do ne, 17. pro do 23:59 hod. Více informací

Doprava zdarma do země Česká republika.
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • rozměry: 39,5 x 28 x 43 cm
  • výkonné LED osvětlení
  • vysoce kvalitní a moderní kryt
  • inovativní filtr EasyCrystal

Produkt č. TET-244894, Obsah: 1 sada, EAN: 4004218244894

Popis

Tato kompletní akvarijní sada AquaArt obsahuje kromě energeticky úsporného LED osvětlení vše, co potřebujete pro blaho krevetek, raků a rostlin: filtr EasyCrystal, krmivo a pečující produkty! Akvárium o rozměrech 39,5 x 28 x 43 cm a objemu 30 litrů je vyrobeno ze 4 mm silného plaveného skla se zabroušenými hranami. Inovativní systém EasyCrystal zajišťuje účinnou filtraci a dodává se se dvěma náhradními kazetami, které je třeba vyměnit každé 4 týdny. Velké praktické otvory v krytu akvária jsou ideální pro krmení živočichů a snadný přístup k technickému příslušenství. Kryt je vybaven LED osvětlením s životností více než 50 000 hodin a možností přepínání na denní a noční režim. Součástí balení je také informační leták Tetra. Kompletní sada je testována podle normy TÜV/GS DIN 32622, má certifikát CE a poskytuje tříletou záruku na akvárium a kryt.


Funkce

Substrát podobný těm, které se vyskytují v přírodě, poskytuje optimální podmínky prostředí. Anubias je velmi vytrvalá epifytická rostlina, která rychle vyhledává kameny nebo kořeny, aby se mohla rozrůstat a šířit. Během instalace musí být rostliny neustále vlhké.

Pro obyvatele akvária je nejvhodnější pitná voda o teplotě 25 °C, která se doporučuje nalévat pomalu, aby se substrát příliš nerozvířil. Po naplnění uveďte technické zařízení do provozu. Filtr pracuje a cirkuluje vodu, nastavitelný ohřívač zajišťuje konstantní teplotu. Tekuté hnojivo PlantaMin dodává rostlinám důležité živiny, zatímco AquaSafe a Safe Start se používají k úpravě vody v případě, že jsou do vody přímo nasazeny ryby nebo krevety.

Na jedné straně to znamená, že pitná voda je upravována způsobem, který je šetrný k rybám a krevetám. Na druhou stranu se v novém akváriu v době nasazení živočichů již usadily potřebné filtrační bakterie, takže odbourávání amoniaku a dusitanů - látek toxických pro ryby - probíhá bez problémů.


Náš odborník Oliver Knott doporučuje

  • s akváriem AquaArt LED 30 L můžete pozorovat nádherný podvodní svět: přepínatelná LED dioda nabízí fantastické barevné efekty!
Objem: 20-30 l, 30-40 l
Výrobce: Tetra
Připojení napájení

Recenze našich zákazníků a zákaznic

1 hodnocení je, pro produkt Tetra Akvárium AquaArt LED 30 l pro krevety, k dispozici v jazyce čeština

1 hodnocení v jiných jazycích

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
4 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

4 hodnocení
1 hodnocení (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích

Podobné výrobky:

    Zákazníci si také koupili