JBL Nano-Crusta (15 ml)

Produkty péče

105,46 Kč 130,00 Kč -19%

(7.030,67 Kč / l, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu)

Obsah: 15 ml

Doručení do čtvrtek, 14. prosince, pokud objednáte do úterý do 08:15.

Ještě 4 ks skladem

Včasné doručení před Vánocemi: Objednejte nejpozději do ne, 17. pro do 23:59 hod. Více informací

Doprava zdarma do země Česká republika od 1.190,00 Kč.
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • přípravek na úpravu vody
  • podporuje pohodu obyvatel akvária
  • pro bezobratlé v nanoakváriích
  • pro nové instalace a výměnu vody

Produkt č. JBL-2310700, Obsah: 15 ml, EAN: 4014162231079

Popis

JBL Nano-Crusta je produkt, který podporuje dobré životní podmínky a tvorbu krunýře bezobratlých živočichů, jako jsou krevetky červené a raci v nanoakváriích.

Po nové instalaci, částečné výměně vody nebo použití léků, je třeba vodu v akváriu znovu cirkulovat. Voda z vodovodu je agresivní a obsahuje těžké kovy, jako jsou měď, zinek a olovo. Aby byla vhodná pro garnáty, je třeba tyto těžké kovy, chlor a chloramin odstranit. JBL Nano-Crusta připravuje vodu přirozenou cestou neutralizací nebezpečných škodlivin a přidáváním přírodních látek. JBL Nano-Crusta čistí a projasňuje vodu přirozeně, bez použití chemikálií.

Zdravá voda rovná se zdraví obyvatelé akvária. Díky jílovému minerálu montmorillonitu tento výrobek podporuje pohodu a další procesy u garnátů. Zvyšuje lesk barev a podporuje jejich rozvoj. Přírodní mikrojemné minerály jsou rozptýleny ve vodě a díky své speciální povrchové struktuře, vážou velké množství nežádoucích látek, jako jsou barviva, částice a bakterie. Celé akvárium se tak prakticky stává obřím filtrem.

Řada JBL Nano, vyvinutá speciálně pro nanoakvária, zohledňuje zvláštní požadavky těchto akvárií a poskytuje jejich obyvatelům odpovídající péči. Přestože malá akvária v zásadě podléhají stejným biologickým zákonům jako větší akvária, rozhodnutí pro nanoakvárium vyžaduje větší péči. Vzhledem k malému objemu vody může snadno dojít k nerovnováze; používáním pečujících přípravků a krmiv z řady JBL Nano lze takové nerovnováze zabránit.

Dávkování

  • 1 kapka na 2 litry vody týdně;
  • před použitím dobře protřepejte!

Přípravky by se měly používat vždy jednu hodinu před bakteriálními aktivátory. Díky odstupňované stupnici uvnitř víčka jej můžete bez problémů dávkovat. Používejte při každém novém nastavení a při každé výměně vody. Zpočátku se voda zakalí, což je známkou účinnosti přípravku; během 2-24 hodin je voda opět čirá.

Náš odborník Oliver Knott doporučuje

  • JBL Nano-Crusta je přírodní přípravek na úpravu vody bez chemických látek; je určen speciálně pro garnáty a raky!
Výrobce: JBL

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro JBL Nano-Crusta (15 ml) (čeština)

Podobné výrobky:

    Zákazníci si také koupili