Dennerle Power Tabs

Hnojivo pro rostliny!

Vyprodáno.Tento produkt již není v našem obchodě nabízen.

Popis

Power Tabs je speciální kořenové hnojivo, které je vhodné pro vodní rostliny ve sladkovodních akváriích a je k dispozici v různých baleních.

S Power Tabs dodáte všem akvarijním rostlinám všechny důležité živiny, které potřebují pro zdravý a bujný růst - ideální také pro silně zakořeňující druhy. Všechny živiny jsou ve formě, která je rostlinám přímo dostupná a má okamžitý i dlouhodobý účinek. Díky cenným stopovým prvkům, jako jsou železo, hořčík a mangan, si můžete být jisti svěžími zelenými listy. Červené barvy a atraktivní znaky na listech jsou podpořeny. Power Tabs jsou vhodné pro rychlý a bezpečný start. Fáze růstu je pro každou akvarijní rostlinu náročným obdobím. Musí zcela přestavět svou kořenovou síť a zvyknout si na nové vodní a půdní podmínky. Dennerle Power Tabs zajišťují, že nově vysazené akvarijní rostliny rostou bezpečně a silně hned od začátku. Speciální kořenové aktivátory podporují tvorbu kořenů, takže rostlina může rychle zakořenit v substrátu.

S Power Tabs však můžete oživit i své starší akvárium. Substrát v každém akváriu se v průběhu let ochuzuje o živiny. Nejpozději v okamžiku, kdy již nelze odstranit vzniklé problémy s růstem běžným hnojením přes listové hnojení, je třeba substrát obnovit. Dennerle Power Tabs tyto zásoby živin v substrátu cíleně doplňují. Vyplňují mezery v živinách, které nevyhnutelně vznikají s věkem a stavem akvária, zejména v oblasti životně důležitých stopových prvků. Power Tabs mají optimálně vyvážený poměr živin a stopových prvků a obsahují přírodní jílové minerály, které slouží jako živinový pufr.

Power Tabs nepodporují růst řas!

Stejně jako všechna hnojiva Dennerle jsou i Power Tabs velmi dobře stabilizované, což znamená trvale stabilní účinek. U jiných hnojiv se účinné látky po krátké době vysráží, což poznáte podle hnědočerného zabarvení, a tím ztrácejí svůj účinek. Řasy jsou pravidelným hnojením aktivně vytlačovány a nemají šanci. Již po několika týdnech můžete vidět viditelné výsledky, kdy Vaše rostliny intenzivně rostou a mají intenzivní barvy. Power Tabs lze použít i v kombinaci s hnojením oxidem uhličitým a při správném dávkování a aplikaci jsou naprosto kompatibilní se všemi obyvateli akvária, jako jsou ryby, šneci, krevety a raci.

Použití

 • v závislosti na velikosti rostliny vtlačte 1-2 tablety Power Tabs co nejhlouběji do oblasti kořenů rostliny;
 • zásoba živin vydrží 6-12 měsíců v závislosti na druhu rostliny;
 • pro celkové osvěžení půdy lze Power Tabs použít i na větší ploše - za tímto účelem vtlačte Power Tabs do půdy ve vzdálenosti 10-15 cm.

Náš odborník Oliver Knott doporučuje

 • pomocí Power Tabs můžete dodat novou sílu i svému již existujícímu akváriu - budete ohromeni novou nádherou rostlin!
Výrobce: Dennerle

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Dennerle Power Tabs (čeština)

1 hodnocení v jiných jazycích

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
4 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

4 hodnocení

Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.


Podobné výrobky:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Zákazníci si také koupili

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder